Izglītība
Attēls

UNESCO Latvijas Nacionālā komisija un Latvijas Nacionālais mākslas muzejs aicina uz semināru pedagogiem “Domā, radi, sadarbojies! Jaunrades, iedvesmas un starpdisciplinaritātes nozīme mācību procesā”, kas sniegs daudzpusīgu ieskatu pedagogiem izmantojamās praksēs un metodoloģijās izdomas, sadarbības un iekļaušanas veicināšanai mācību procesā. Tiekoties īpaši radošā vidē, kopā pētīsim, kā caur mākslas un kultūras pieredzēm varam paskatīties uz ierasto mācību procesu no jauniem skatupunktiem.

Programma piedāvā plašu aktivitāšu klāstu – sākot no pieredzes stāstiem un ekspertu lekcijām līdz praktiskām darbnīcām un sarunām ar māksliniekiem un radošām personībām. Seminārā iepazīsimies arī ar aktuāliem UNESCO materiāliem pedagogiem, jo īpaši – ar nesen apstiprināto UNESCO Kultūras un mākslas izglītības ietvardokumentu, kas globālā līmenī akcentē kultūras un mākslas izglītības un pieredžu nozīmi kvalitatīvas izglītības nodrošināšanā un mierpilnas, ilgtspējīgas un iekļaujošas sabiedrības attīstībā.

Datums un laiks: 8. maijs plkst. 11.00-16.00
Vieta: Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, Jaņa Rozentāla laukums 1, Rīga
Pieteikšanās: aizpildot anketu ŠEIT.

Pilna pasākuma programma ŠEIT.

Aicinām pieteikties ikvienu pedagogu. Vietu skaits ir ierobežots. Pēc semināra dalībnieki saņemts elektronisku apliecinājumu par dalību.

Pasākuma norises telpas pieejamas personām, kuras izmanto ratiņkrēslu, un personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām. Pieejamas labierīcības cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Vairāk par ēkas pieejamību ŠEIT.

Informējam, ka, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas un Latvijas Nacionālā mākslas muzeja darbību, pasākums var tikt fotografēts un filmēts.

Papildu informācija:
Elīna Bērziņa, UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas Izglītības sektora vadītāja
E: e.berzina@unesco.lv