Kultūra
Kuldīgas bānītis

Kuldīgas pašvaldība sadarbībā ar UNESCO Latvijas Nacionālo komisiju aicina doties pārgājienā, izmantojot dažādus UNESCO spēles elementus, lai pievērstu skolēnu un jauniešu uzmanību Kuldīgas mantojumam kā pasaules vērtību kopuma sastāvdaļai.

 Eiropas Savienībā 2021. gads tiek pasludināts par Eiropas dzelzceļa gadu, tāpēc aicinām caur dzelzceļa vēsturi un kultūras mantojumu atgādināt par dzelzceļa ieguldījumu Eiropas labklājības veidošanā un dzelzceļa lomu progresīvu tehnoloģiju izstrādē. Eiropas kultūras mantojuma dienās, kuras ik gadu tiek atzīmētas septembra beigās, ir iespēja padarīt pieejamu un atvērtu ar transportu un pārvietošanos saistīto kultūras mantojumu.

No 18. septembra līdz 30. septembrim veiciet pārgājiena maršrutu, un atbildiet uz jautājumiem. Pārgājiena dienā iesūtiet nofotografētu atbilžu lapu un prasīto uzdevumu WhatsApp uz mob. numuru: 29170106.

Lai piedalītos spēlē var startēt individuāli, vai apvienoties komandās līdz 4 dalībniekiem. Pārgājienā aicināti piedalīties 7. - 10. klašu skolu jaunieši. Lai gan spēles dalībnieku vecumam nav ierobežojumu.

Dāvanas dalībnieki saņems izlozes kārtībā, un tiks informēti, tāpēc atbilžu lapā neaizmirsti norādīt mobilā tālruņa numuru!

Spēli organizē Kuldīgas novada pašvaldība sadarbībā ar UNESCO Latvijas Nacionālo komisiju un sadarbības partneriem. 2021. gadā aprit trīsdesmit gadi, kopš Latvija pievienojusies starptautiskai organizācijai UNESCO – kuras darbība vērsta uz miera un drošības nodrošināšanu pasaulē un ilgtspējīgas attīstības sekmēšanu, veicinot starpvalstu sadarbību šo mērķu sasniegšanā.

SPĒLES PĀRGĀJIENA MARŠRUTS

Informāciju sagatavoja:
Sintija Vītoliņa, Vecpilsētas pārvaldības speciāliste, Kuldīgas novada pašvaldība